Współpraca

Zdolnydom.pl to blog prowadzony z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest wątek hobbystyczny – remontuję dom, do którego tanim kosztem i własnymi siłami postanowiłem wpleść kilka inteligentnych nowinek technologicznych. Dlaczego o tym przy okazji nie napisać? Zazwyczaj tylko czytałem informacje, które ktoś na interesujący mnie temat umieścił w sieci. Po pewnym czasie postanowiłem, że warto podzielić się również swoimi doświadczeniami i obserwacjami, a nuż komuś ta wiedza pomoże rozwiązać jakiś problem.

Drugi powód, to budowa własnego portfolio. Bloga piszę z przyjemnością i dla przyjemności, ale zajmuję się na swojej ścieżce zawodowej m.in. profesjonalnym tworzeniem treści na zamówienie – zarówno SEO, jak i kreatywnych. Zdolnydom.pl ma być swego rodzaju wizytówką, pokazem możliwości pisarskich, w jednej z moich ulubionych dziedzin.

Chcesz pokazać za moim pośrednictwem swój produkt?

W moim „Zdolnym Domu” z chęcią testuję wszelkiego rodzaju nowinki. Jeśli tylko da się coś podpiąć pod Apple Homekit, Homebridge, Domoticz lub domowy router, to z chęcią się takiej rzeczy przyjrzę.

A może spodobał Ci się mój styl i chcesz zamówić u mnie tekst?

Napiszę go z  przyjemnością i rozliczę w ramach umowy o dzieło lub fakturę VAT. Wszelkie szczegóły ustalam w indywidualnym kontakcie mailowym.

 

Jeśli interesuje Cię współpraca, barter, przestrzeń reklamowa, wspólna akcja marketingowa, patronat – skontaktuj się ze mną!

kontakt@zdolnydom.pl